„INTRATA” – krzesła, będące intratną inwestycją

krzesła intrataGrupa Nowy Styl ma w swojej ofercie nowy typ krzeseł, którymi zachwyci się każda firma, lubiąca inwestować jedynie w sposób korzystny dla samej siebie oraz jedynie w produkty najwyższej jakości. Fotele biurowe oraz krzesła biurowe, noszące tajemnicze miano „INTRATA” są bardzo ciekawym pomysłem, charakteryzującym się dosyć oryginalnymi rozwiązaniami. Niezmiernie istotny mebel Wszystkie osoby, których praca obliguje do przesiadywania w biurze i realizowania w skupieniu wszystkich powierzonych zadań – wpisywania danych do komputera, wypełniania dokumentów, wykonywania rozmów telefonicznych – wiedzą, że wygoda krzesła jest niezmiernie ważna. Dlaczego? Bo niewygodne krzesło to uciążliwy mebel, który doprowadza nasz kręgosłup do bolesnego upomnienia się o swoje prawa. To również przyczyna problemów z obolałymi (od złej postawy w trakcie siedzenia) mięśniami, na przykład karku, łopatek, barków , nóg oraz głowy. Krzesła linii „INTRATA” Seria krzeseł „INTRATA” to produkty, które wychodzą naprzeciw potrzebom zapracowanych użytkowników. Stworzone zostały w trzech grupach:

1) Grupa „M” Manager – to linia krzeseł, która została wyposażona w ciekawe mechanizmy Epron Syncron (ES) oraz Epron Syncron Plus z możliwością regulacji głębokości siedziska (ESPT). Możemy wybierać pośród bogatej oferty krzeseł z tej linii – mamy do wyboru te wyposażone w zagłówek, lub nie posiadające go, te, które są pokryte siatką, lub tapicerką, te, które mają podłokietniki stałe, bądź regulowane – i wiele, wiele więcej.

2) Grupa „O” Operative – krzesła z tej linii zbliżone są o tych z linii Manager, lecz wyposażone w mechanizm Epron Syncron, bądź Active IN.

3) Grupa „V” Visitor – krzesła z tej linii są siedziskami dostawnymi, które nie posiadają możliwości regulacji, ponieważ ich zadaniem jest jedynie bycie fotelami zapasowymi: na konferencje, bądź dla gości i klientów. Pasują stylistycznie do pozostałych krzeseł (tych typowo biurowych) z linii „INTRATA”.